L158 Arnavtköy Arazisi

İstanbul, Arnavutköy'de 1500 metrekarelik satılık arsa.

05.05.2023 Eklenme Tarihi
04.02.2026 Güncelleme Tarihi
Konum
Arnavutköy
Fiyat
153.27 usd / m2
Ödeme yöntemi
Peşin
Kod :
L158
Toplam Fiyat :
229,905 usd
Ada :
Parsel :
İnşaat Oranı :
150%
Arsa Türü :
Arsa
İnşaat Ruhsatı :
Mevcut
Arsa Ruhsatı :
Ticari
Alan :
1,500 m2
Kat Sayısı :
15
WhatsApp üzerinden bize ulaşın

Gayrimenkul Bilgileri

L158 -

Arnavutköy'de ana caddeye yakınlığı ile öne çıkan 1500 metrekarelik arsa satılıktır.

Konum:

  • Yeni İstanbul Havalimanı'na 5 km mesafede
  • D020 Street'a uzaklığı 1 km'dir.
  • Ana caddeye 130 metre uzaklıktadır.
  • Yeni yapılanmaya göre arsa market, okul, ulaşım, sağlık hizmetleri gibi tüm hizmetlerle çevrilidir.

Arazinin ek detayları :

  • Şehir : İstanbul
  • Bölge : Arnavutköy
  • İlçe : Boyalık
  • Alan : 1500 metrekare
  • Arazi tipi : Ticari
  • Sıralama türü : tam sıralı
  • İnşaat ruhsatı : ruh satlandırılabilir
  • Bina yüzdesi : %150
  • Bina kat sayısı : 15

Bölgenin altyapı detayları :

  • Elektrik: gelecekte hizmet verilecek
  • Doğal gaz: gelecekte hizmet verilecek
  • Su: gelecekte servis edilecek
  • Asfalt Sokak : Mevcut

Neden bu mülk?

  • Arazi Arnavutköy bölgesinde yer almaktadır ve Türk hükümetinin en çok ilgisini çeken alanlardan biridir. Yeni İstanbul havalimanı bu bölgede tamamlanmıştır ve yeni İstanbul Kanal projesi de diğer bölgelerle birlikte bu bölgede tamamlanmaktadır. Arnavutköy ayrıca, İstanbul nüfusunun üçte birini tatlı suyla besleyen Durso Gölü de dahil olmak üzere birçok tatlı su gölünü barındırmakta, kırsal ve modern bir doğaya sahip bir alan olarak kabul edilmektedir. Bu bölge aynı zamanda piyasa fiyatlarına kıyasla mükemmel fiyatlarla satışa sunulan çok sayıda kullanılmayan arazi içermektedir.
  • Bu arazi, tanık olduğu gelecekteki projeler nedeniyle gelecekteki büyümeye sahip bir alan içindedir. Kanal İstanbul projesinin yakınında bulunması, herhangi bir risk olmadan yatırım yapmayı güvenli ve karlı hale getirmektedir, çünkü gelecekte sadece bölge, kanal projesinin tamamlanması durumunda bir inşaat sıçramasına ve gayrimenkul projelerine tanık olacaktır. Yatırım avantajı.