L201 Arnavtköy Arazisi

Arnavutköy'de 1500 metrekare alana sahip satılık arsa

15.08.2023 Eklenme Tarihi
04.02.2026 Güncelleme Tarihi
Konum
Arnavutköy
Fiyat
299.00 usd / m2
Ödeme yöntemi
Peşin
Kod :
L201
Toplam Fiyat :
448,500 usd
Ada :
107
Parsel :
56
İnşaat Oranı :
50%
Arsa Türü :
Tarla
İnşaat Ruhsatı :
Lisanslanabilir
Arsa Ruhsatı :
Konut
Alan :
1,500 m2
Kat Sayısı :
4
WhatsApp üzerinden bize ulaşın

Gayrimenkul Bilgileri

L201 -

Arnavutköy bölgesinde, özellikle yeni İstanbul Kanalı'na ve Karadeniz sahiline yakınlığı ile öne çıkan 1500 metrekare alana sahip arsa satılıktır. Yeniköy.

Konum :

  • Yeni İstanbul Kanalı'na 1,3 km uzaklıktadır.
  • Karadeniz kıyısına 500 metre mesafededir.
  • Yeni İstanbul Havalimanı'na 7 km uzaklıktadır.
  • D020 ana yoluna 6,5 km uzaklıktadır
  • Yeni şehir planında hizmet verilen bir alan
  • Yeni plan üzerinde birçok ticari merkez ve hastane ile çevrili

Arazinin ek detayları :

  • Şehir : İstanbul
  • Bölge : Arnavutköy
  • İlçe : Yeniköy
  • Alan : 1500 metrekare
  • Arazi tipi : Konut
  • Sıralama türü : tam sıralı
  • İnşaat ruhsatı : ruh satlandırılabilir
  • Bina yüzdesi : %50
  • Bina kat sayısı : 4Kat

Bölgenin altyapı detayları :

  • Elektrik : Hizmet
  • Doğal gaz : Servis
  • Su : Servis
  • Asfalt Sokak : Mevcut

Neden bu mülk?

  • Arazi Arnavutköy bölgesinde yer almaktadır ve Türk hükümetinin en çok ilgisini çeken alanlardan biridir. Yeni İstanbul havalimanı bu bölgede tamamlanmıştır ve yeni İstanbul Kanal projesi de diğer bölgelerle birlikte bu bölgede tamamlanmaktadır. Arnavutköy ayrıca, İstanbul nüfusunun üçte birini tatlı suyla besleyen Durso Gölü de dahil olmak üzere birçok tatlı su gölünü barındırmakta, kırsal ve modern bir doğaya sahip bir alan olarak kabul edilmektedir. Bu bölge aynı zamanda piyasa fiyatlarına kıyasla mükemmel fiyatlarla satışa sunulan çok sayıda kullanılmayan arazi içermektedir.