Silivri bölgesinde hazır villalar için inşaat ruhsatlı satılık arsa. | L298

Silivri - İstanbul'da villa ruhsatlı inşaata hazır, 1346 metrekare alana sahip satılık arsa.

14.09.2024 Eklenme Tarihi
05.02.2026 Güncelleme Tarihi
Konum
Siliviri
Fiyat
317.75 usd / m2
Ödeme yöntemi
Peşin
Kod :
L298
Toplam Fiyat :
427,692 usd
Ada :
3481
Parsel :
8
İnşaat Oranı :
30%
Arsa Türü :
Arsa
İnşaat Ruhsatı :
Mevcut
Arsa Ruhsatı :
Konut
Alan :
1,346 m2
Kat Sayısı :
1
WhatsApp üzerinden bize ulaşın

Gayrimenkul Bilgileri

L298 -

Silivri - İstanbul'da villa ruhsatlı, hemen inşaata hazır, 1346 metrekare alana sahip, bağımsız tapulu satılık arsa.

Konum :

  • Köy merkezine 1,5 km uzaklıktadır.
  • Otoban üzerinde direkt
  • Bu alan iyi hizmet almaktadır ve altyapısı kurulmuştur.

Arazinin ek detayları :

  • Şehir : İstanbul
  • Bölge : Silivri
  • İlçe : Ortaköy
  • Alan : 1346 metrekare
  • Arazi tipi : Konut
  • Sıralama türü : tam sıralı
  • İnşaat ruhsatı : Ruhsatlı ve inşaata hazır
  • Bina yüzdesi : %30
  • Bina kat sayısı : Zemin kat + üst kat

Bölgenin altyapı detayları :

  • Elektrik : Hizmet
  • Doğal gaz : Servis
  • Su : Servis
  • Asfalt Sokak : Mevcut

Neden bu mülk?

Silivri ilçesi, İstanbul'da kentsel genişleme ve gelişme için en önemli alanlardan biridir. Hükümet önümüzdeki yıllarda 6 milyon İstanbulluyu İstanbul'un batısına, özellikle de Silivri bölgesine yerleştirmeyi planlamakta ve bu da eşsiz bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

Marmara Denizi'ne bakan Silivri, Türkiye'deki diğer kırsal bölgelerden ayrılarak yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Ayrıca, yaz tatillerini şehrin karmaşasından uzakta geçirmek isteyen turistler için de popüler bir destinasyon haline gelmiştir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin planlarına göre, önümüzdeki yıllarda bölgeye bir metro hattı bağlanarak tüm yerleşim bölgeleri ve yazlık sitelerin yanı sıra bölgedeki köylerin de ana yollara bağlanması hedefleniyor. İstanbul'un üçüncü köprü projesinin tamamlanması ve Silivri'den geçecek Gelibolu-Tekirdağ otoyol projesinin temelinin atılmasının ardından bölgenin önemi daha da artmıştır.