Arnavutköy'de, özellikle Çilingir'de ticari inşaat için satılık arazi | L315

Yeni şehir planında, gelecekte yüksek yapılaşma oranına sahip ticari inşaat için uygun 55 metrekarelik arsa, İstanbul'un Arnavutköy bölgesinde Giylenkir'de satılıktır.

04.02.2025 Eklenme Tarihi
05.02.2026 Güncelleme Tarihi
Konum
Arnavutköy
Fiyat
156.77 usd / m2
Ödeme yöntemi
Peşin
Kod :
L315
Toplam Fiyat :
8,622 usd
Ada :
115
Parsel :
41
İnşaat Oranı :
150%
Arsa Türü :
Hisse
İnşaat Ruhsatı :
Lisanslanabilir
Arsa Ruhsatı :
Ticari
Alan :
55 m2
Kat Sayısı :
14
WhatsApp üzerinden bize ulaşın

Gayrimenkul Bilgileri

L315 - Ticari gelişim için uygun, yüksek inşaat oranına sahip arazi.

Yeni şehir planında, gelecekte ticari inşaata uygun, yüksek yapı oranına sahip, bağımsız payı olan 55 metrekarelik arsa, İstanbul'un Arnavutköy bölgesinde Çilingir'de yer almaktadır. Şu anda inşaata uygun olmayan bu arsa, tarım arazisi niteliğindedir. Bu arsa, gelecekteki konut projeleri için mükemmel bir yatırım fırsatı olarak değerlendirilmektedir. Bölge, güçlü altyapısı ve hayati tesislere yakınlığı nedeniyle yatırımcıların ilgisini çekmektedir.

Stratejik Konum :

  • "Emlak Konut" devlet projesinden ve Türk Hava Yolları şirketinden uzaktır  5 kilometre uzaklıkta.
  • TOKİ projelerine 9 kilometre mesafede.
  • İstanbul Kanal projesine 1 kilometre uzaklıkta.
  • Yeni İstanbul Havalimanı'na mesafe 10 kilometre.
  • Otoyola yaklaşık 500 metre mesafede.

Arazi Detayları :

  • Şehir : İstanbul
  • Alan : Arnavutköy
  • Mahalle : Çilingir
  • Arazi Türü : Ticari
  • İnşaat İzni : İzin verilebilir
  • İnşaat Oranı : %150
  • Kat Sayısı : Zemin kat + 14 ek kat

Mükemmel Altyapı :

  • Elektrik, su ve doğalgaz hizmetleri mevcuttur.
  • Cadde asfaltlanmış olup, araziye erişimi kolaylaştırmaktadır.

İstanbul'un en hızlı büyüyen bölgelerinden birine yatırım yapma fırsatını kaçırmayın.

Neden bu mülk?

  • Arnavutköy, Türk hükümeti tarafından en çok tercih edilen bölgelerden biridir. Bölgedeki yeni İstanbul Havalimanı'nın tamamlanması ve çevresinde geliştirilen yeni kanal projesi ile dikkat çekmektedir. Ayrıca, İstanbul'un nüfusunun üçte birine taze su sağlayan Durusu Gölü gibi birkaç tatlı su gölü de bulunmaktadır. Bu alan, kırsal ve modern özelliklerin bir karışımını sunmakta olup, piyasaya kıyasla mükemmel fiyatlarla satılık birçok kullanılmayan arazi içermektedir.