Satıldı
Öne çıkan
Özel

İstanbul Kanalı üzerinde, Arnavutköy'de, özellikle Sazlıbosna'da satılık arsa | L319

Yeni şehir planında, gelecekte konut inşaatına uygun, 735 metrekarelik arsa, İstanbul'un Arnavutköy bölgesinde, Sazlıbosna'da satılıktır.

24.02.2025 Eklenme Tarihi
05.02.2026 Güncelleme Tarihi
Konum
Arnavutköy
Fiyat
150.00 usd / m2
Ödeme yöntemi
Peşin
Kod :
L319
Toplam Fiyat :
110,250 usd
Ada :
0
Parsel :
5824
İnşaat Oranı :
120%
Arsa Türü :
Hisse
İnşaat Ruhsatı :
Lisanslanabilir
Arsa Ruhsatı :
Konut
Alan :
735 m2
Kat Sayısı :
6
WhatsApp üzerinden bize ulaşın

Gayrimenkul Bilgileri

L319 - Kanal üzerindeki sıfır arazi, yüksek inşaat oranı ve bağımsız pay.

Yeni Şehir Planı'nda, gelecekte konut inşaatına uygun olan satılık arazi. Yeni organizasyondan önce ve sonra bağımsız bir paya sahip olup, İstanbul'un Arnavutköy ilçesindeki Sazlıbosna'da 735 metrekarelik bir alana sahiptir. Arazi şu anda inşaat için uygun değildir ve şimdilik tarım arazisi olarak sınıflandırılmaktadır. Bu arazi, gelecekteki konut projeleri için benzersiz bir yatırım fırsatını temsil etmektedir. Bölge, güçlü altyapısı ve hayati tesislere yakınlığı nedeniyle yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

Stratejik Konum :

  • "Emlak Konut" devlet projesinden ve Türk Hava Yolları şirketinden uzaktır 7 kilometre uzaklıkta.
  • TOKİ projelerine 11 kilometre mesafede.
  • İstanbul Kanal projesine 150 metre uzaklıkta.
  • Yeni İstanbul Havalimanı'na mesafe 11 kilometre.
  • Ana caddeden yaklaşık 1 kilometre uzakta.

Arazi Detayları :

  • Şehir : İstanbul
  • Alan : Arnavutköy
  • Mahalle : Sazlıbosna
  • Arazi Türü : Konut
  • İnşaat İzni : İzin verilebilir
  • İnşaat Oranı : %120
  • Kat Sayısı : Zemin kat + 6 ek kat

Mükemmel Altyapı :

  • Elektrik, su ve doğalgaz hizmetleri mevcuttur.
  • Cadde asfaltlanmış olup, araziye erişimi kolaylaştırmaktadır.

İstanbul'un en hızlı büyüyen bölgelerinden birine yatırım yapma fırsatını kaçırmayın.

Neden bu mülk?

  • Arnavutköy, Türk hükümeti tarafından en çok tercih edilen bölgelerden biridir. Bölgedeki yeni İstanbul Havalimanı'nın tamamlanması ve çevresinde geliştirilen yeni kanal projesi ile dikkat çekmektedir. Ayrıca, İstanbul'un nüfusunun üçte birine taze su sağlayan Durusu Gölü gibi birkaç tatlı su gölü de bulunmaktadır. Bu alan, kırsal ve modern özelliklerin bir karışımını sunmakta olup, piyasaya kıyasla mükemmel fiyatlarla satılık birçok kullanılmayan arazi içermektedir.