Tekirdağ, Süleymanpaşa'da satılık tarım arazisi | L322

Tekirdağ Süleymanpaşa'da 13.827 metrekare tarım arazisi satılıktır

10.03.2025 Eklenme Tarihi
05.02.2026 Güncelleme Tarihi
Konum
Tekirdağ
Fiyat
5.47 usd / m2
Ödeme yöntemi
Peşin
Kod :
L322
Toplam Fiyat :
75,634 usd
Ada :
158
Parsel :
5
İnşaat Oranı :
5%
Arsa Türü :
Tarla
İnşaat Ruhsatı :
Mevcut değil
Arsa Ruhsatı :
Tarla
Alan :
13,827 m2
WhatsApp üzerinden bize ulaşın

Gayrimenkul Bilgileri

L322 -

Tekirdağ, Süleymanpaşa'da satılık tarla. Toplam alanı 13827 metrekaredir. Tarla müstakil tapuludur ve köy merkezine çok yakındır.

Konumu:

  • Denize 10 kilometre mesafede
  • Şehir merkezine 12 kilometre mesafede
  • Otobana 3 kilometre mesafede
  • İstanbul'a 75 kilometre mesafede

Araziye ait ek bilgiler:

  • Şehir: Tekirdağ
  • Bölge: Süleymanpaşa
  • Mahalle: Yukarıkılıçlı
  • Alan: 13827 metrekare
  • Arazi türü: Tarım arazisi

Neden bu mülk?

  • Tekirdağ, İstanbul'daki varlıklı kişiler için ideal bir tatil destinasyonu olarak kabul edilir. Marmara kıyısında, şehirden arabayla sadece iki saat batıda yer alır ve büyük şehrin koşuşturmacasından hızla uzaklaşma fırsatı sunar. Şehrin tarihi M.Ö. 4000'li yıllara kadar uzanır ve Yunan, Venedik ve Roma uygarlıklarının izlerini taşır.
  • Eğer Tekirdağ'da bir mülk veya arsa satın almayı düşünüyorsanız, geniş alanlar, büyük bahçeler ve muhteşem deniz manzaraları içeren mülklere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu fiyatlar, İstanbul'daki yüksek emlak fiyatlarıyla karşılaştırıldığında oldukça makul görünmektedir.
  • Tekirdağ'da bir arsa satın almak, yatırımcılar için iyi bir seçenektir; zira geniş alanlar, düşük maliyetlerle lüks evler inşa etme imkanı anlamına gelir.
  • Tekirdağ, uluslararası turistlerin keşfetmesi gereken gizli sahil yerlerinden biridir; doğanın güzelliği ile zengin tarihi bir araya getirerek hem tatil hem de yatırım için ideal bir destinasyon haline gelmektedir.