Manisa, Kula'da satılık tarım arazisi | L339

Manisa'da 10458 metrekare tarım arazisi satılıktır

13.11.2025 Eklenme Tarihi
05.02.2026 Güncelleme Tarihi
Konum
Kula
Fiyat
9.26 usd / m2
Ödeme yöntemi
Peşin
Kod :
L339
Toplam Fiyat :
96,841 usd
Ada :
132
Parsel :
3
İnşaat Oranı :
5%
Arsa Türü :
Tarla
İnşaat Ruhsatı :
Mevcut değil
Arsa Ruhsatı :
Tarla
Alan :
10,458 m2
WhatsApp üzerinden bize ulaşın

Gayrimenkul Bilgileri

Yatırım hedeflerinizi gerçekleştirmek için gelecek vaat eden bir tarım arazisi mi arıyorsunuz? Size Manisa Kula Eroğlu'nun kalbinde olağanüstü bir fırsat sunuyoruz: stratejik konumu ve ideal özellikleriyle karakterize edilen, 10.458 metrekare alana sahip tarım arazisi. Arazi, ana yola 100 metre cephesiyle net bir görünürlük ve kolay erişim sağlamaktadır.

Arazinin verimliliği yılda iki kez ürün alınmasına olanak tanır ve her türlü tarım, hayvancılık ve meyve yatırımları için uygundur, yatırım getirilerinizi en üst düzeye çıkarır.

Arazinin köye yakınlığı nedeniyle işgücü ve yerel hizmetlere kolay erişim mevcuttur.

Bu arazi yatırım yapmak için ideal bir fırsattır:

  • Sebze ve meyve yetiştiriciliği.
  • Hayvancılık ve kümes hayvancılığı.
  • Organik çiftlikler kurmak.
  • Entegre tarım projeleri geliştirmek.

Konum:

  • İzmir iline 130 kilometre uzaklıktadır.
  • Manisa il merkezine 120 kilometre.
  • Ana yola 1 kilometre mesafede.

Ek Arazi Detayları:

  • Şehir Manisa
  • İlçe: Kula
  • Mahalle: Eroğlu
  • Alan 10,458 metrekare
  • Arazi Tipi: Tarımsal

Neden bu mülk?

Manisa, Türkiye gayrimenkul yatırımı için gelecek vaat eden bir yer olarak kabul edilmektedir. Zengin tarihi, çarpıcı doğal güzellikleri ve büyüyen ekonomisi sayesinde Manisa, dünyanın her yerinden yatırımcılar için çeşitli yatırım fırsatları sunmaktadır. Makul fiyatlar, artan gayrimenkul talebi ve büyük altyapı projeleri ile yatırımcılar Manisa'daki yatırımlarından iyi getiri elde edebilirler. Gerekli araştırmayı yaparak, bir gayrimenkul uzmanına danışarak ve uzun vadeli yatırım yaparak, yatırımcılar Manisa emlak piyasasında mevcut fırsatlardan yararlanabilir ve finansal başarı elde edebilirler.