In Mari Prime Villas

İstanbul Beylikdüzü'nde Marmara Denizi manzaralı villa projesinde satılık villalar

Fiyat başlangıç

1,006,281 usd

05.08.2024 Eklenme Tarihi
27.06.2026 Güncelleme Tarihi
Konum
Beylikdüzü
Ödeme yöntemi
Peşin
Teslimat tarihi
Hazır
Tapu
Kat Mülkiyeti
Proje Tamamlama
100%
Kod :
899
Durum :
Mevcut
Proje Tamamlama Oranı :
100%
Yıllık Kira Getirisi :
6%
İnşaat Şirketi :
İmamoğlu | 3.8  ⭐
Blok Sayısı :
12
Daire Sayısı :
18
Kat Sayısı :
3
Alan :
8,000 m2
Manzara :
Deniz, Şehir
KDV :
14% | Fiyata dahil değildir
Tapu masrafı :
4% | Fiyata dahil değildir
Tapu Türü :
Kat Mülkiyeti
Türk vatandaşlık :
Evet
Gayrimenkul alarak ikamet :
Evet
WhatsApp üzerinden bize ulaşın

Gayrimenkul Bilgileri

İstanbul'un Avrupa yakasında Beylikdüzü bölgesinde yer alan bu harika villa projesi, 8000 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilmiş olup, 4+2 seçeneği ve 278 ila 465 metrekareden başlayan alanlara sahip 18 adet çok güzel ve harika üç katlı villadan oluşmaktadır.

Tüm villalar bir konut kompleksi içinde bağımsızdır ve her villanın kendine ait hizmetleri vardır.

Özel villanın özellikleri :

  • Özel bahçe
  • Özel açık yüzme havuzu
  • Özel park alanı
  • Projeye 7/24 güvenlik görevlileri, güvenlik ve gözetleme kameraları hizmet vermektedir

Konum :

Yakın... marketler, hastaneler, okullar ve üniversiteler. Proje aynı zamanda :

  • E5 otoyoluna 15 dakika mesafede
  • Yeni İstanbul Havalimanı'na 50 dakika mesafede
  • En yakın otobüs durağına 2 dakika mesafede
  • Metrobüs durağına 15 dakika mesafede
  • Güvenlik
  • Güvenlik Kameraları
  • Yeşil alanlar
  • Açık Havuz
  • Otopark
  • Resepsiyon
Daha fazla ayrıntı için oturum açın
Planlar Odalar Salonlar Alan Fiyat
Villa 4 2 278.00 - 344.00 m² Giriş yapın

Neden bu mülk?

Kullanılan kaplama malzemelerinin kalitesi ile son derece zarif dış ve iç yüzeyler.

Günlük işlere, alışveriş merkezlerine, hastanelere ve okullara kolay erişim.

Harika bir yatırım fırsatı ve özel, samimi bir aile ortamında mahremiyetle keyifli bir yaşam.

Binalar Bayındırlık Bakanlığı standartlarına göre, deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmiştir.

Proje, yüksek kaliteli gayrimenkul yatırımı alanında büyük bir patlamaya tanık olan Beylikdüzü bölgesinde yer almaktadır. İstanbul'daki diğer semtlerle karşılaştırıldığında, kentsel gelişim açısından daha kaliteli ve daha düzenli. Bu bölgedeki gayrimenkul yatırımları kısa sürede rekor kârlar kaydetmiştir.

Bölgeye giden ve bölgeden gelen çoklu ulaşım araçları, bölge sakinlerini İstanbul'un tüm bölgelerine tam bağlantılı hale getirmekte ve hava ve deniz ulaşımına yakınlığı da ek yatırım değeri sağlamaktadır.

Metrobus - In Mari Prime Villas near Beylikdüzü
Metrobus
15 Dakika
Okul - In Mari Prime Villas near Beylikdüzü
Okul
2 Dakika
Ticaret dükkanları - In Mari Prime Villas near Beylikdüzü
Ticaret dükkanları
10 Dakika
Üniversite - In Mari Prime Villas near Beylikdüzü
Üniversite
10 Dakika
hastane - In Mari Prime Villas near Beylikdüzü
hastane
5 Dakika
Otobüs Terminali - In Mari Prime Villas near Beylikdüzü
Otobüs Terminali
2 Dakika
Cami - In Mari Prime Villas near Beylikdüzü
Cami
2 Dakika
E5 Yolu - In Mari Prime Villas near Beylikdüzü
E5 Yolu
15 Dakika
İstanbul Havalimanı - In Mari Prime Villas near Beylikdüzü
İstanbul Havalimanı
50 Dakika

Bölge hakkında rapor

Nüfus
244,759
Cinsiyet Oranı
51%
Erkek
|
49%
Kadın
Değerlendirme
4.5

Fiyat Değişimi

1 Yıl
184%
3 Yıl
386%
5 Yıl
615%
Ayrılış Emlak Platform Aşağıdaki URL'yi ziyaret etmek üzeresiniz. Geçersiz URL

Yükleniyor...
Yorumlar


Yorum oluşturuldu
Lütfen Giriş Yap yorum yapmak için!
Kod :
899
Durum :
Mevcut
Proje Tamamlama Oranı :
100%
Yıllık Kira Getirisi :
6%
İnşaat Şirketi :
İmamoğlu | 3.8  ⭐
Blok Sayısı :
12
Daire Sayısı :
18
Kat Sayısı :
3
Alan :
8,000 m2
Manzara :
Deniz, Şehir
KDV :
14% | Fiyata dahil değildir
Tapu masrafı :
4% | Fiyata dahil değildir
Tapu Türü :
Kat Mülkiyeti
Türk vatandaşlık :
Evet
Gayrimenkul alarak ikamet :
Evet
WhatsApp üzerinden bize ulaşın
Benzer Projeler
Satıldı
DAP Yeni Levent ( Devir )
Emlak Konut'un projeleri arasında İstanbul Sarıyer'de farklı tarz ve büyüklüklerde çeşitli satılık daireler (mülk devri)...
Ödeme yöntemi :
Peşin

Daha fazla ayrıntı için oturum açın

Emlak Konut'un projeleri arasında İstanbul Sarıyer'de farklı tarz ve büyüklüklerde çeşitli satılık daireler (mülk devri)...