Lania Residance

Bağcılar’da kaliteli malzemelerle inşa edilmiş modern daireler. Uygun fiyatlar, yüksek yatırım getirisi ve ulaşım hatlarına yakın konum.

Fiyat başlangıç

250,000 usd

07.05.2025 Eklenme Tarihi
05.06.2026 Güncelleme Tarihi
Konum
Bağcılar
Ödeme yöntemi
50%
Peşinat
|
12
Taksit
Teslimat tarihi
30.10.2026
Tapu
İrtifak
Proje Tamamlama
87%
Kod :
999
Durum :
Mevcut
Proje Tamamlama Oranı :
87%
Yıllık Kira Getirisi :
6%
İnşaat Şirketi :
Pinnacle | 3.5  ⭐
Blok Sayısı :
1
Daire Sayısı :
150
Kat Sayısı :
15
Mağaza Sayısı :
6
Alan :
4,350 m2
Manzara :
Şehir
KDV :
10% | Fiyata dahil değildir
Tapu masrafı :
4% | Fiyata dahil değildir
Tapu Türü :
İrtifak
Türk vatandaşlık :
Evet
WhatsApp üzerinden bize ulaşın

Gayrimenkul Bilgileri

Bağcılar'da modern tasarımlı ve lüks özelliklere sahip daireler

Proje, İstanbul'un Avrupa yakasında Bağcılar ilçesinde, özellikle Mahmutbey'de yer almaktadır. Arsa alanı 4350 metrekare üzerine inşa edilen proje, 15 kat yüksekliğe ulaşan, küresel tasarımları taklit eden modern mimari tasarıma sahip tek bir binadan oluşmaktadır. Toplam daire sayısı 150 konut olan projede, 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri ve 49 ile 105 metrekare arasında değişen alanlar bulunuyor.

İstanbul'un yeni gayrimenkul projelerinden biri olan proje, birçok alışveriş merkezine, eğitim kurumlarına ve sağlık kuruluşlarına yakın konumuyla dikkat çekiyor. Bu sayede ihtiyacınız olan her şey elinizin altında olacak.

Konum:

Proje, bulunduğu sağlık merkezleri, eğitim kurumları ve toplu taşıma araçları ile çevrili bir alandaki konumu ile ayırt edilir:

  • Metro istasyonu: sadece 5 dakika
  • Halk otobüsü durağı: sadece 1 dakika
  • İstanbul Havalimanı: 45 dakika uzaklıkta
  • E80 otoyolu: sadece 5 dakika uzaklıkta
  • Pazarlar: 5 dakika uzaklıkta
  • Okullar ve üniversiteler: 2 dakika içinde
  • Hastaneler: 10 dakika içinde

Proje dahilinde mevcut hizmetler :

  • Spor salonu ve fitness merkezi
  • Asansörler (servis asansörü dahil)
  • Otoparklar
  • Güvenlik ve 7/24 kamera gözetimi
  • Güvenlik
  • Güvenlik Kameraları
  • Yeşil alanlar
  • Otopark
  • Spor salonu
  • Resepsiyon
Daha fazla ayrıntı için oturum açın
Planlar Odalar Salonlar Alan Fiyat
Normal Daire 1 1 82.00 - 88.00 m² Giriş yapın
Normal Daire 2 1 118.00 - 166.00 m² Giriş yapın
Normal Daire 3 1 174.00 - 183.00 m² Giriş yapın

Neden bu mülk?

  • Modern tasarımı, kaplama kalitesi ve kendine özgü konumuyla öne çıkan proje, Bağcılar'da mükemmel yatırım fırsatları ve benzersiz fiyatlarla çeşitli tarzlar ve alanlar sunuyor.
  • Binalar, Bayındırlık Bakanlığı standartlarına uygun, deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmiştir.
  • Bağcılar bölgesi, tarihi şehir merkezine, yeni İstanbul Havalimanı'na ve Avrupa'nın en büyük parkı olmaya hazırlanan Atatürk Havalimanı'na yakınlığının yanı sıra, en önemli projelerin ve büyük ticaret merkezlerinin birçoğunun içinde bulunması ışığında, bölgeyi kapsayan modern mimari tasarım modeli ile yeniden yapılanma ve kentsel gelişim hareketinde önemli bir büyüme yaşamaktadır.
  • Bölge, tamamen hizmet verilen bir alan olması ve ana ulaşım hatları üzerinde yer alması ile karakterize edilir ve buradaki emlak değeri sürekli artmaktadır.
Okul - Lania Residance near Bağcılar
Okul
2 Dakika
Ticaret dükkanları - Lania Residance near Bağcılar
Ticaret dükkanları
5 Dakika
Metro - Lania Residance near Bağcılar
Metro
5 Dakika
Üniversite - Lania Residance near Bağcılar
Üniversite
2 Dakika
hastane - Lania Residance near Bağcılar
hastane
10 Dakika
Otobüs Terminali - Lania Residance near Bağcılar
Otobüs Terminali
1 Dakika
Cami - Lania Residance near Bağcılar
Cami
2 Dakika
E80-Yolu - Lania Residance near Bağcılar
E80-Yolu
5 Dakika
İstanbul Havalimanı - Lania Residance near Bağcılar
İstanbul Havalimanı
45 Dakika

Bölge hakkında rapor

Nüfus
745,125
Cinsiyet Oranı
52%
Erkek
|
48%
Kadın
Değerlendirme
4.5

Fiyat Değişimi

1 Yıl
216%
3 Yıl
377%
5 Yıl
483%
Ayrılış Emlak Platform Aşağıdaki URL'yi ziyaret etmek üzeresiniz. Geçersiz URL

Yükleniyor...
Yorumlar


Yorum oluşturuldu
Lütfen Giriş Yap yorum yapmak için!
Kod :
999
Durum :
Mevcut
Proje Tamamlama Oranı :
87%
Yıllık Kira Getirisi :
6%
İnşaat Şirketi :
Pinnacle | 3.5  ⭐
Blok Sayısı :
1
Daire Sayısı :
150
Kat Sayısı :
15
Mağaza Sayısı :
6
Alan :
4,350 m2
Manzara :
Şehir
KDV :
10% | Fiyata dahil değildir
Tapu masrafı :
4% | Fiyata dahil değildir
Tapu Türü :
İrtifak
Türk vatandaşlık :
Evet
WhatsApp üzerinden bize ulaşın
Benzer Projeler
Nakit İndirimi 15%
Dia Centro Topkapı
Zeytinburnu'nda her şeyin en ince ayrıntısına kadar tasarlandığı, tüm ailelere uygun çeşitli daire tipleri sunan bir pro...
Taksit
24
Ay
|
Peşinat
50
%

Daha fazla ayrıntı için oturum açın

Zeytinburnu'nda her şeyin en ince ayrıntısına kadar tasarlandığı, tüm ailelere uygun çeşitli daire tipleri sunan bir pro...


Pearl Residance
Zeytinburnu İstanbul'da, 2000 metrekarelik bir arazi üzerine inşa edilmiş modern bir projede satılık daireler. İstanbul'...
Ödeme yöntemi :
Peşin

Daha fazla ayrıntı için oturum açın

Zeytinburnu İstanbul'da, 2000 metrekarelik bir arazi üzerine inşa edilmiş modern bir projede satılık daireler. İstanbul'...